Філія Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами

В ФІЛІЇ ПИРЯТИНСЬКОго ЛІЦЕЮ  СТВОРЕНІ СПРИЯТЛИВІ УМОВИ ДЛЯ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ,  ЗАБЕЗПЕЧЕНО ЇХ БЕЗПЕРЕШКОДНИМ ДОСТУПОМ ДО ВСІХ ПРИМІЩЕНЬ ШКОЛИ.

• З 1 вересня 2019 року у закладі відкрито  класи з інклюзивною формою навчання.
  • Працюю чотири асистенти вчителя.
  • Заклад співпрацює з Інклюзивно-ресурсним центром, де можуть отримати консультації  педагогічні працівники з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки та учні.
  • Є можливість отримати додаткові освітні послуги - індивідуальні корекційно-розвиткові заняття  практичного психолога, логопеда (при ІРЦ)
  • Для дитини з інклюзивною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат шкільного    середовища.
  • Створено належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами:  є пандус, виконано капітальний ремонт туалетів, наявна ресурсна кумната.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Працює харчоблок. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

Письмове зобов’язання

щодо забезпечення безперешкодного доступу до будівель, приміщень

Філії Пирятинського ліцею

дітей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Заклад освіти проводить свою діяльність за адресою м. Пирятин,вулиця Зоряна,116. У закладі створені такі умови  доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами:

1. Наказом директора від 11.11.2021 №153 визначено відповідального, на якого покладено обов’язок допомагати особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення за потреби потрапити у приміщення закладу чи зустрітися з працівниками закладу.
  2. На центральному вході розміщено інформаційне повідомлення для осіб, що потребують допомоги.
  3. Небезпечні зони в закладі та на пришкільній території промарковані.
  4. При вході на територію закладу розміщена схема безпечного пересування до головного входу у будівлю.
  5. На першому поверсі розташовані медична кімната, їдальня (ІІ навчальний корпус), буфет, туалет.
  6. На вході до будівлі є пандус.

Плануємо:

1. Обладнати  вхід у приміщення пандусом, що відповідає сучасним вимогам, та кнопкою виклику.
  2. Обладнати туалет для маломобільних груп населення.
  3. Розширити двірні отвори.
  4. Встановити інформаційні таблички для мало зрячих.

Директор                                                 (підписано)                                                               Лариса ПОНОМАРЕНКО